...alebo ako si poradiť so Samsungom F-480

Tu môžete vyjadriť svoje názory, nápady alebo pripomienky...

Dátum 16.06.2009
Vložil passed
Titulok Re:Re:Re:novy firmware

no pokusim sa strucne, prvy krat ked som skusal preonacit firmware na verziu xe, mal byt z februara 09. ja sam si netrufam tvrdit ze by to malo byt zrovna verziou resp. lokalizaciou, kazdopadne zacalo mi to robit take chyby ako nemoznost pripojit sa k pc - to bolo to najhorsie, pretoze to som potom s fonom uz nic ine robit nemohol, skusil som to len cez bluetooth aspon na zalohu kontaktov, potom to boli vseliake modre obrazovky (to urcite odkukali od ms), pri otvarani roznych aplikacii, najhorsie bolo ze po tomto bolo treba vybrat len bateriu a znova vlozit, nejaky restart alebo vypnutie a zapnutie nebolo mozne, no a kedze nekomunikoval s pc, nezostavalo mi nic ine len servis. o servise sa bavit nebudem, opravili, vratili a vsetko bolo ok. no lenze moj chtic po novom firmware mi nedal spat a tak som si stiahol teraz tento xe z aprila dufajuc ze bude ok, najprv to aj tak vyzeralo az pokym som si nechcel otvorit textovy dokument priamo v telefone, naskocila modra obrazovka a ja som vedel ze je zle. tak ma osvietilo a vsimol som si ze ked mam xx ci by som nemal vyskusat ten, po prepaleni bolo vsetko ok a doteraz sa viac menej zda byt, co som si vsimol, ze je ok a lepsia je praca s dokumentami, obrazkami, flash animaciami, mam widgety resp. moznost stahovania novych lebo moj povodny bol z oktobra min. roku. jediny problem som postretol az dnes aj ten ale sa po restarte vytratil a to sice, ze mi neukazovalo detaily obrazkov tj. velkost, moznost odoslania a ostatne info okolo toho a neukazalo ani volne miesto na pamat. karte. ale ako tu pisem po restarte bolo vsetko ok. no aj tak je tu toho napisaneho azaz. tak to je zatial vsetko....

 

Kontakt

Máte záujem o podobnú www stránku a nechcete veľa zaplatiť?

samsf480@gmail.com

Napíšte mi mail a
dozviete sa viac

!!! podobné weby už od 150 € !!!

Vyhľadávanie

Aukro.sk


on-line používateľov:

www.enduroshop.wz.sk/f480 (c) 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode