...alebo ako si poradiť so Samsungom F-480

Tu môžete vyjadriť svoje názory, nápady alebo pripomienky...

Dátum 16.06.2009
Vložil m4x
Titulok touchscreen problem ?

mam este jednu prosbu
nestretli ste sa nikto s nejakymi problemamy reakciou tohto dotykoveho displeja ? mne to mnoho krat neberie ani to co chcem, mnoho krat mi ani moznosti co su na spodku displeja nereaguje a musim sa velmi snazit, aby zareagoval a trafil som zrovna to co chcem..
povodne som take problemy nemal pri zakupeni tohto telefonu.. prejavili sa asi az po 2och tyzdnoch uzivania.. premyslal som cim to je
nakoniec som siahol po flashnuti noveho firmwaru, no bullshit.. po tyzdni problemy spat a nechapem preco, akoby sa preplnovala operacna pamat a nevedel si s tym dat rady (vypnutie ani vybratie baterie nepomaha a flashovat kazdy tyzden ? zase saso nie som).. tak este mi napada ci to nemoze byt dokupenou pamatovou kartou ? dokupil som si 8GB pamatovku a premyslam ci to nespravili tak drblo, ze stale pracuje so vsetkymi subormy v telefone vratane pamatovej karty a pri prezreti obrazku, prehrati hudby a podobne sa mu stale nieco uklada do pamata a z toho nejako zblbne, viem je to zvlastne, ale uz mi rozumny dovod nenapada.. jedine vadny tel. hardwarovo.. na infolinke mi oplietali cez hlavu firmware, ale im sa neda vysvetlit, ze uz mam prepaleny firmware a to iste znovu..
a co to teda robi ? prezeram si smsky, respektivne citam a on si samovolne prehadzuje ako sa mu zapaci.. prezeram obrazky, videa to iste, dokonca na videu si to zmysli, ze mu davam moznosti -> pauza.. no hruza este pri pisani obcas.. problem je, ze sa to neprejavuje stale, ale po nejakej chvilke a relativne velmi casto a telefon je obcas neovladatelny.. dokonca sa ho niekedy bojim nechat bez dohladu aby si nezmyslel vyvolat do afriky alebo mazat co najde
nikto sa nestretol s problemom s tymto displejom a takymito priznakmy nahodou ? nikto nepozna riesenia ? ja nemam ani len nervy ho odviezt do servisu a cakat nan ho
btw ta boost up memory java aplikacia nepomohla

 

Kontakt

Máte záujem o podobnú www stránku a nechcete veľa zaplatiť?

samsf480@gmail.com

Napíšte mi mail a
dozviete sa viac

!!! podobné weby už od 150 € !!!

Vyhľadávanie

Aukro.sk


on-line používateľov:

www.enduroshop.wz.sk/f480 (c) 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode