...alebo ako si poradiť so Samsungom F-480

Tu môžete vyjadriť svoje názory, nápady alebo pripomienky...

Dátum 10.07.2009
Vložil m4x
Titulok servis

ADMIN said: "chalani, ak ste este neboli s tym v servise napiste mi co najskor mail!!! jedna vec by sa este dala vyskusat... ja to sem potom hodim aj do navodou, ale nvm kedy a vam to treba asi cim skor"

me: k veci, ja uz s tym nemam nervy idem ho dat do servisu bud v pondelok alebo tento vikend ak budu mat otvorene co pochybujem, ale nadej umiera posledna kedze na ich stranke nemaju zmienene pracovne dni iba otvaracie hodiny, skor sa mi to nepodarilo :-/.. jednoducho je to coraz horsie s celkovou reakciou telefonu a FW to neriesi aj keby ano, tak maximalne na tyzden.. proste telefon zacina byt neovladatelny a niekedy priam nebezpecny (samovolne si robi co chce, boh vie co vyvedie..) a po servise nasleduje predaj a samsung telefony astalavista ! ale ak mas nejake riesenie daj ho sem, mozno ho este skusim a ak by to aj riesilo problem predaj ho neminie.. :-) radsej pridavam mail max@r3.roburnet.sk alebo pripadne aj icq 239129328 na ktorom ma skor mozne odchytit pripadne zanechat odkaz ozvem sa ked tak vecer ak budem doma

 

Kontakt

Máte záujem o podobnú www stránku a nechcete veľa zaplatiť?

samsf480@gmail.com

Napíšte mi mail a
dozviete sa viac

!!! podobné weby už od 150 € !!!

Vyhľadávanie

Aukro.sk


on-line používateľov:

www.enduroshop.wz.sk/f480 (c) 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web zdarma!Webnode