...alebo ako si poradiť so Samsungom F-480

Vitajte na STRÁNKACH PODPORY SGH-F480

Ako množstvo ďalších ľudí, určite ste si pred nedávnom zakúpili tento telefón a pomaly zistujete, ze nie všetko je také jednoduché ako sa zdá. Ja osobne som si tento telefón kúpil pred nedávnom a hneď pár vecí ma zarazilo, že neviem "ako spraviť..." Tak preto tu toto píšem, aby som aspoň niektorým z Vás pomohol.

   

Nový dizajn...

Možno ste si už všimli, ale stránka nadobudla "nový dizajn". Dúfam, že Vám vyhovuje a v prípade nejakých pripomienok ma bez váhania kontaktujte.

INZERCIA

Samsung c300 na predaj!

Predám Samsung C300. Telefón nebol dlho používaný a funguje bezchybne.. Je KOMPLET odblokovaný pre všetky siete!!  Osobne som bol s týmto telefónom veľmi spokojný a kto potrebuje lacný telefón určite ODPORÚČAM!!  Osobne v Hliníku nad Hronom, ale môžem poslať aj na...

Novinky

28.06.2009 20:23

Konečne návod na pridanie nových widgetov!!!

bližšie info v sekcii Návody...   takisto si určite pozrite aj nový návod na zvýšenie senzitivity displeja!    
18.06.2009 13:48

f480.webnode.sk už aj na Facebook-u

... v podobe fan page s názvom "Samsung F480 (f480.webnode.sk)", takže neváhajte a pridajte sa k fanúšikom!!!        
17.06.2009 22:45

Na stránku pridaný CHAT!

Už aj po výzve viacerých užívateľov som sa rozhodol, že sem hodím nejakú jednoduchú CHAT aplikáciu. Takto môžete komunikovať medzi sebou podstatne rýchlejšie a efektívnejšie ako pomocou...
14.06.2009 14:17

Vydaný nový FIRMWARE pre F480tku!

Nedávno zverejnili zatiaľ najnovší FW pre tento telefón, tak som ho samozrejme hneď hodil aj SEM na stránku.   Takisto ste si už mohli všimnúť, že pribudla podsekcia s názvom FIRMWARE v časti...

Kontakt

Máte záujem o podobnú www stránku a nechcete veľa zaplatiť?

samsf480@gmail.com

Napíšte mi mail a
dozviete sa viac

!!! podobné weby už od 150 € !!!

Vyhľadávanie

Aukro.sk


on-line používateľov:

www.enduroshop.wz.sk/f480 (c) 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode